Urząd Miejski w Lublinie

sakura sasuke

W dniach 7-8 marca w Lublinie będziemy organizować równolegle dwa duże turnieje piłki halowej dzieci rocznika 1998 i 1999.
Turniej 98 pod nazwą Sportico Cup bedzie rozgrywany na hali na Globusie. Rocznik 99 zagra na sali Uniwersytetu Przyrodniczego.

W turniejach zagraja najbardziej znane kluby z Polski jak Wisła Kraków, Cracovia, Arka Gdynia, GKS Bełchatów oraz goście zza granicy. Nie zabraknie oczywiście czołówki drużyn z województwa lubelskiego i Lublina.

Tytularnym sponsorem turnieju 98 jest hurtownia Sportico. Organizację zawodów wsparł finansowo również urząd Marszałkowski Województw Lubelskiego, a Urząd Miejski w Lublinie udostępnił salę na warunkach preferencyjnych.

To nie jedyne atrakcje na marzec. W kolejny weekend tj 14-15 marca wspólorganizujemy z Wisłą Puławy i LKP Motor Lublin turniej tramkarzy mlodszych na sztucznych boiskach w Puławach.

Jak na razie to Urząd Marszałkowski chyba powaznie podszedł do tematu. Na żydówie jest napisane cos takiego "
Piłkarze Motoru dostaną 40 tys. zł nagrody za awans do II ligi. Taką decyzję podjął wczoraj zarząd województwa lubelskiego.
Przed tygodniem marszałek Jarosław Zdrojkowski przyjął delegację zawodników Motoru. Podczas tej wizyty piłkarzy reprezentowali: Marcin Popławski, Piotr Prędota, Damian Iracki i Przemysław Żmuda. Sztab szkoleniowy Siergiej Michajłow, a zarząd oprócz prezesa Waldemara Paszkiewicza wiceprezesi Edward Lewczuk i Andrzej Skubis. Byli też przedstawiciele kibiców. Wówczas marszałek zadeklarował opracowanie na następne posiedzenie zarządu, czyli na środę, kilku punktów dotyczących poprawy sytuacji finansowej klubu i przygotowanie nagród dla piłkarzy i trenerów. - Mogę powiedzieć, że marszałek słowa dotrzymał - mówi Waldemar Paszkiewicz, prezes Motoru. - Zgodnie z zapowiedzią 18 zawodników i dwaj trenerzy dostaną nagrody po dwa tys. zł. Poza tym marszałek znalazł sponsorów i finalizuje z nimi rozmowy. Dostaniemy też sprzęt sportowy. Wystartowaliśmy również w konkursie ofert na organizację imprez sportowych i sprawy proceduralne, czyli można powiedzieć, że pierwszy etap przeszliśmy pomyślnie.

Na dzisiejszej sesji rady miasta mają rozstrzygnąć się losy powstania spółki akcyjnej Sportowy Lublin, czym bardzo żywotnie zainteresowany jest klub, wręcz uzależnia od tego to, czy wystartuje w rozgrywkach w pełnym składzie, czy da podstawowym graczom wolną rękę i będzie grał juniorami. Należy mieć nadzieję, że radni równie przychylnie potraktują Motor jak zarząd województwa. "

Władze Lublina znalazły prosty sposób na ograniczenie eksploatacji służbowych aut. Wystarczyło zamontować w nich odbiorniki GPS i liczba przejeżdżanych kilometrów spadła - pisze "Gazeta Wyborcza".

Nie chodzi jednak o to, że urzędnicy nagle przestali błądzić. GPS okazał się świetnym środkiem nadzoru.

Jak podaje GW, siedem służbowych aut lubelskiego urzędu miasta wyposażono w odbiornik GPS. Zamontowano je ze względów bezpieczeństwa tzn. aby wiedzieć, czy kierowcy nie łamią przepisów. Dzięki urządzeniom możliwe jest kontrolowanie m.in. liczby przejechanych kilometrów, czasu pracy kierowcy i prędkości.

Efekty nowatorskiego rozwiązania są ciekawe. Spadła liczba przejechanych przez urzędników kilometrów i co ciekawe, przestali oni brać nadgodziny. Możliwe, że auta wykorzystywane w nadgodzinach służyły do załatwiania prywatnych spraw.

Teraz urząd ma zamiar zakupić telefony komórkowe z funkcją GPS. Dostaną je pracownicy wydziałów inżynieryjnych (w celu precyzyjnego nanoszenia obiektów na mapy), ale także poborcy podatkowi, inkasenci, a nawet serwisanci komputerowi.

Dariusz Koproń, zastępca dyrektora wydziału organizacyjnego lubelskiego urzędu miasta powiedział GW, że urzędnicy nie powinni załatwiać własnych spraw, kiedy są wysyłani na miasto. Przyznał, że GPS już okazał się świetnym środkiem nadzoru.

Źródło: Dziennik Internautów

OO dzięki
Bilety to na te mniejsze koncerty... bo przecież miasto nie może wszystkiego finansować. Ale bez biletów jest TR... Na innych stronach są notki o tym, że urząd miasta finansuje go.

http://lublin.naszemiasto...linie,id,t.html

http://koncertyyy.pl/konc...s-lublin/10394/


Użytkownik "Krzysiek Kielczewski" <krzysiek.kielczewski@gmail.com> napisał w
wiadomości news:slrnhr6hmd.3ih.krzysiek.kielczewski@krzyk.sail-ho.pl...
[color=blue][color=green]
>> wolno, ale sie buduje.[/color]
> Za wiki: Obecnie termin realizacji został przełożony przez Urząd Miasta na
> rok
> 2013.
>[/color]
mowimy o s8 od wezla lazurowa do mory?
eee? przeciez maja to skonczyc do gru 2010? jakas scieme tu widze, w tym
roku raczej skoncza.
[color=blue][color=green][color=darkred]
>>> 2) Most Krasińskiego[/color]
>> ze nie robia? to dobrze. ten most jest bez sensu.[/color]
> Bez sensu to jest brak jeszcze z czterech/pięciu mostów.
>[/color]
to sie zgadza, ale ten most to co najmniej 3 imao.
1. obwodnica poludniowa: okecie, ursynow,most.
- _bardzo_ brakuje lacznika "ursynow-wilanow/konstancin" i ursynow-"wylot
katowicka", oraz opcji "ursynow-wylot na lublin"
2. remont grota, po odpaleniu polnocnego
3. ew. kresickiego, ale pod warunkiem wybudowania infrastruktury - czytaj
radykalna przebudowa budowlanej i krzyzowek az do wincentego.
plus odcinka wincentego do kondratowicza, a lepiej calego wincentego od
zaby.

[color=blue][color=green][color=darkred]
>>> 6) Galas[/color]
>> to fakt.[/color]
> Nie dający się ukryć :)
>[/color]

to nie fakt, to krwawiacy wrzod na 4 literach miasta.


Alex.

Domek nie jest duży ale wszystko zależy od tego ile pieniążków przeznaczamy lub możemy przeznaczyć na budowę. Ja mieszkam z żoną i synem w mieszkaniu o powierzchni 37 m/2. Domek - za nieduże pieniądze - będzie prawie 2 razy większy i to jest dla mnie najważniejsze.
P.S. Belzi moi dziadkowie pochodzą z okolic Lublina ( m. Potok Wielki ). Teraz mieszkamy w Pasłęku i okolicach (niedaleko Elbląga). Wypytaj rodziców, dziadków czy przypadkiem nie mają tu rodziny.
Co do projektu - czy masz może bieżący kosztorys budowy Promyka ? Jestem ciekaw jak bardzo się różni od kosztorysu ze strony z projektem.
W piątek (19,09,2008 r.) o godz. 10.oo będę "walczył" w przetargu przeprowadzanym przez urząd miejski na działke budowlaną. Mam małą prośbę - TRZYMAJ ZA MNIE KCIUKI ! Jeśli wygram będę miał mały dylemat. Mianowicie kupuję działkę o kilka metrów węższą niż planowałem. Wstepnie sam przerobiłem sobie projekt likwidując jeden pokój, zmniejszając trochę salon. Długość domu z 1568 muszę zmienić na 1400 cm. Mam obawy, iż domek zrobi sie naprawdę mały ale zobaczymy.
Pozdrawiam

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta (Wiadomość 900373) PS. Chciałbym, żeby Urząd Miasta Biłgoraja, Lublina, Zamościa, Rzeszowa itp zorganizował chociaż 1/3 takiej imprezy... To zacznij się działać. :D Nikt ci nie broni.

P.S. nie znasz się na żartach :D

Carnaval Sztuk-Mistrzów w Lublinie pod opieką Ciszewski Public Relations
  Witamy,

Znaleźliśmy dla Państwa nowy artykuł w sieci dotyczący Marketingu:

Agencja Ciszewski Public Relations prowadzi obsługę komunikacji medialnej Carnavalu Sztuk-Mistrzów organizowanego przez Urząd Miasta Lublin. Po zeszłorocznym Międzynarodowym Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach oraz Festiwalu Kultury Żydowskiej "Warszawa Singera" to kolejny projekt kulturalny w portfolio agencji.

Czytaj więcej...
Jeśli osobiście uznasz, że warto napisać kilka słów i wypowiedzieć się właśnie na ten temat na Forum Projektów DomenydlaFirm.pl, kliknij na odpowiedz w tym temacie i rozpocznij dyskusję!

Zapraszamy!
Zespół DomenydlaFirm.pl